Leefbaar Baarle in tijden van Corona

Het is de laatste maanden wat stil geweest rond Leefbaar Baarle. Door de Corona pandemie hebben in 2020 heel wat activiteiten niet kunnen plaatsvinden. In deze moeilijke tijden hebben ook de bestuurders van LBB meer aandacht besteed aan familie en professionele activiteiten. Dit betekent echter niet dat we ons niet langer inzetten voor ons dorp. Achter de schermen zijn we ons blijven inzetten rond de belangrijke dossiers voor ons dorp (Woonuitbreidingsgebied Noordhout, op- en afrittencomplex, uitbreiding industriezone, …).

Om onze leden te bedanken voor hun vertrouwen in Leefbaar Baarle ondanks de lagere activiteit, heeft de raad van Bestuur beslist om het lidmaatschap voor 2020 en 2021 te combineren. Daardoor kunt u lid zijn / blijven in 2020 en 2021 voor het lidmaatschapsbedrag van 1 jaar.


Binnenkort meer…

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s